| Domů | Ceníky | Jak nakupovat? | Obchodní podmínky | Kontakty |

> Domů > - Světla denního svícení - XENONY > XENONY výbojky > Detail zboží

XENON KIT HID H7 - - xenonová sada světla 6000k - xenony

Obrázek
Kód: 45213
Výrobce: A1 XENON
Popis:
XENONOVÁ SADA HID H7 6000k - xenony
- světelná intenzita 6000K
- NOVÉ polodigitální trafa 7,5A
- výborná kvalita, perfektní svítivost
- jednoduchá montáž
- záruka 2 roky
- KOVOVÉ VODOTESNÉ TRAFO
Pro značky: univerzální
Cena (s DPH): 1 815,-999,-
Koupit:

Podrobné informace:

Kompletní montážní sada pro výměnu halogenových žárovek H1 za xenonové výbojky. Výbojky jsou osazeny přesným úchytem pro přímé osazení do patice H7. Napájecí napětí 12V, příkon 35 W/reflektor, teplota světla 6000 K.Výrobek není schválen pro provoz na pozemních komunikacích České republiky. Jen pro sportovní a speciální požití.

Díký této přestavbové sadě získáte během 20-40 minut nejkvalitnější světla na všechny možné druhy vozidel. Protože nabízíme nejlepší cenu v ČR můžete bezpečnost vašeho vozu a cestujících vzít do svých rukou ještě dnes. Pokud stále váháte podívejte se na srovnání halogenů a xenonů a posuďte sami zdali se investice do vlastní bezpečnosti vyplatí. Výhody Xenon HID oproti halogenovým světlům 1. Světlo se vytváří pomocí 2 elektrod. 2. Poskytuje 2x větší množství světla než u halogenů. 3. Spotřeba elektrické energie je u Xenonu poloviční, čímž se šetří životnost baterie a snižuje spotřeba paliva. 4. Vytvářením čistéhé bílomodreho světla umožňuje řidiči lepší vidění. 5. Díky lepšímu odrazu světla od značek a automobilů jsou řidiči jízdou méně unaveni. 6. XENON poskytuje rovnoměrně rozprostřené světlo. 7. Snadná instalace i případné odinstalování při prodeji vozu.

< div>Snadná montáž, řídící jednotka záruka 2 roky, výbojka 1 rok - v záruční době vyřízení reklamace výměnným způsobem.
CZtuning.cz - kontaktujte nás na info@cztuning.cz nebo na tel. (+420) 606 217 002, (+420) 775 292 362
Automobilové doplňky, tuning, Parfémy, Fotbal kopačky, Servis - hasicí přístroje, Last minute