| Domů | Ceníky | Jak nakupovat? | Obchodní podmínky | Kontakty |

> Domů > Exteriér - Alarmy & Zabezpečení CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ > Alarmy > Detail zboží

Autoalarm s plovoucím kódem a odlechčenými kovovými ovladači - MagicAlarm

Obrázek
Kód: 3984
Výrobce: SAFETY LOCK
Popis:
Zařízení je určeno k elektronickému zabezpečení vozidla s možností ovládání centrálního zamykání a dalšími doplňkovými funkcemi.
- kovove velice odolné ovladače
- plovoucí kod velice dobra ochrana proti zlodějům
- kvalitní zpracování
Pro značky: univerzální
Cena (s DPH): 1 238,-957,-
Koupit:

Podrobné informace:

Autoalarmy jsou určeny pro elektronické zabezpečení vozidla s možností ovládání centrálního zamykání. Dále mají doplňkové funkce, jako např. prodloužení osvětlení interiéru, impuls pro uzavření oken vozidla, výstupy pro připojení přídavných zařízení (pager). V našem sortimentu je kromě standardních autoalarmů také typ určený pro montáž do vozidel vybavených dálkově ovládaným centrálním zamykáním nebo OEM zabezpečovacím systémem. Alarmy jsou běžně skladem k dodání.

Zařízení je určeno k elektronickému zabezpečení vozidla s možností ovládání centrálního zamykání a dalšími doplňkovými funkcemi. Při neoprávněném vniknutí do zabezpečeného vozidla (otevření dveří nebo kapoty) nebo při úderu do vozidla dojde na 30s k rozblikání směrových světel, rozhoukání sirény a současně se zaktivuje záporný výstup pro přídavná zařízení (např. pager). Během jednoho zabezpečovacího cyklu může být vyvoláno max. 5 poplachů.

Sada obsahuje:

řídící jednotku se dvěma ovladači s plovoucím kódem, magnetodynamickou 6-ti tónovou sirénu 120dB, přídavný nastavitelný dvouúrovňový otřesový senzor, relé s paticí pro blokaci motoru,12-ti pólovou a 6-ti pólovou kabeláž, kontrolní LED.

CZtuning.cz - kontaktujte nás na info@cztuning.cz nebo na tel. (+420) 606 217 002, (+420) 775 292 362
Automobilové doplňky, tuning, Parfémy, Fotbal kopačky, Servis - hasicí přístroje, Last minute