| Domů | Ceníky | Jak nakupovat? | Obchodní podmínky | Kontakty |

> Domů > SERVISNÍ a GARÁŽOVA technika NÁŘADÍ - Ultrazvukové čističky > Čistící a konzervační koncentráty NÁPLNĚ do čistič > Detail zboží

Koncentráty pro čištění v ultrazvukových čističkách PURYTTON AR - 1l

Obrázek
Kód: 62226
Výrobce: A1
Popis:
Nejúčinnější čistící a odmašťovací koncentrát, ředitelný vodou, pro servisy všech kategorií s extrémně silným účinkem.
Pro značky: univerzální
Cena (s DPH): 260,-149,-
Koupit:

Podrobné informace:

>PURYTTON AR

Nejúčinnější čistící a odmašťovací koncentrát, ředitelný vodou. PRO SERVISY všech kategorií. Ohřev doporučujeme na cca 60stC, při znečištění vosky ohřejte na 70-75st.C. Je mírně alkalický pro odmaštění v UZ-čističkách na bázi dobře biologicky odbouratelných tenzidů a organických rozpouštědel ve vodě. Výrobek je netoxický, nerozkládá ozón v atmosféře, nepůsobí destruktivně na plasty, gumy, kovy ani těsnění. Tato lázeň je čirá, bezbarvá kapalina mírně alkalické povahy (pH 7,5 - 9,5), která je dobře mísitelná s vodou, a která má typickou jemně etherickou vůni. Lázeň je možné použít i při nižších teplotách, proto je možné jej použít jak do UZ-čističek, tak i pro ruční aplikaci jako náhrada rozpouštědlových odmašťovačů včetně chlorovaných uhlovodíku. V plném rozsahu nahradí technický benzín, toluen, xylen, perchlor a pod.

Je určen především pro čištění, odmaštění a dekonzervaci dílů motorů , strojů, či částí, bloků i zbraní a jiných součástí znečištěných vosky, pastami, vazelínami, zbytky olejů, nečistotami s karbonem i tixotropními (vlastnost některých koloidních látek přecházet za nezměněné teploty třepáním). Dále pak do servisů na motory a jejich součástky, auto-moto-cyklo díly a tak též na zahradní techniku a její komponenty.

Balení: 5litrů - cena 686kč, 10litrů - cena 1299kč.

Na požádání je možné jako vzorek zaslat 1 litr za 149,-Kč

CZtuning.cz - kontaktujte nás na info@cztuning.cz nebo na tel. (+420) 606 217 002, (+420) 775 292 362
Automobilové doplňky, tuning, Parfémy, Fotbal kopačky, Servis - hasicí přístroje, Last minute