| Domů | Ceníky | Jak nakupovat? | Obchodní podmínky | Kontakty |

> Domů > Exteriér - 3D CARBON FOLIE KARBONOVA samolepici ochranna 3d > ??? > Detail zboží

ČERNA Folie na světla 150 x 30 cm na zatmavení světel - průhledna transparentní folie na světla

Obrázek
Kód: 63679
Výrobce: 3d CARBON
Popis:
Průsvitná fólie pro použití na automobilech, motocyklech, hobby využití a další.
Aplikovatelná na sklo, plast, plexisklo, chrom, nerez a lakované povrchy.
Vysoce elastická a tvarovatelná za tepla.
Pomocí této fólie můžete snadno měnit zabarvení sv
Pro značky: univerzální
Cena (s DPH): 305,-229,-
Koupit:

Podrobné informace:

Univerzální průsvitná fólie pro použití na automobilech, motocyklech, pro hobby využití a další. Aplikovatelná na sklo, plast, plexisklo, chrom, nerez a lakované povrchy.

Vysoce elastická a tvarovatelná za tepla.

Pomocí této fólie můžete snadno měnit zabarvení světlometů a dalších dílů třeba každý den. V případě potřeby je možné fólii na místě strhnout.

Návod k použití:

Folie na světla se aplikuje na mokrý způsob! Aplikace je velice jednoduchá. Potřebujete jarovou vodu (do lahve nebo rozstřikovače kápněte jen cca. 2 kapky) + fén, nejlépe horkovzdušná pistole + stěrka s filcem, nejlépe filcová stěrka a nůž.

Propustnost světla přes folie na světla je až 90%, přesto není určena na pozemní komunikace, ale jen pro sportovní účely. Folie chrání světla proti poškrábání, kamínkům atd.. Folie můžete použít i jako sluneční clonu na čelní okno, folie drží stejně dobře jak na skle, tak na plastu. Lze tedy použít opravdu všude: auto, moto, sklo, notebook, mobilní telefon a mnoho dalšího.

Folie na světla lze mezi sebou libovolně kombinovat, můžete si tak vyrobit originální design, který vám bude každý závidět. Nebo chcete světla pouze zmírnit, ale zároveň zanechat jeho klasickou barvu? Pak vám poslouží folie na světla ve třech odstínech černé (světlá, tmavá, matná) podle stupně ztmavení. Neváhejte a vyberte si tu pravou folii na vaše světla. Nebude-li vás už folie na světla bavit, jednoduše ji odlepíte. Potěší vás také jejich příznivá cena, díky níž je folie na světla dostupná opravdu každému.

CZtuning.cz - kontaktujte nás na info@cztuning.cz nebo na tel. (+420) 606 217 002, (+420) 775 292 362
Automobilové doplňky, tuning, Parfémy, Fotbal kopačky, Servis - hasicí přístroje, Last minute